Në këtë vend ‘përrallor’ do ta festojnë Vitin e Ri, Elita dhe vjehrra e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në këtë vend ‘përrallor’ do ta festojnë Vitin e Ri, Elita dhe vjehrra e saj

16:16 | 31 Dhjetor 2018

Elita Rudi është një ndër prezantueset kosovare më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ajo dhe reperi I njohur Gjiko, janë martuar para pak muajsh dhe tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita duket se po I shijon shumë këta muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo së bashku me vjehrrën e saj janë nisur për një udhëtim të përbashkët, e nga fotografitë e shohim që është një vend ‘përrallor’./ORAinfo/

Komento: