Në muajin e pestë të shtatzënisë, Almeda Abazit i ndodh e papritura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në muajin e pestë të shtatzënisë, Almeda Abazit i ndodh e papritura

16:11 | 29 Dhjetor 2018

Në muajin e pestë të shtatzënisë, aktorja Almeda Abazi duket më e lumtur se kurrë. Asaj ka filluar t’i lëvizë beba në bark.

Në një video, Almeda shfaqet duke kërcyer në makinë teksa mban dorën në barkun e rrumbullakosur.

Pa grim, e veshur me të zeza dhe mjaft e thjeshtë si gjithmonë, Almeda mesa duket po e shijon shumë këtë periudhë të bukur në jetën e saj. /ORAinfo/

Komento: