Në prag të lindjes, Elita vetëm me vjehrrën nisen për udhëtim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në prag të lindjes, Elita vetëm me vjehrrën nisen për udhëtim

14:22 | 30 Dhjetor 2018

Elita është një ndër prezantueset më të njohura dhe më të pëlqyera të publikut .

Ajo dhe reperi I njohur Gjiko, janë martuar para pak muajsh dhe tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita duket se po I shijon shumë këta muajt e fundit të shtatzënisë.

E sot, ajo së bashku me vjehrrën e saj janë nisur për një udhëtim të përbashkët, dhe si duket ato do ta festojnë së bashku Vitin e Ri./ORAinfo/

Komento: