Neca shkon për ta vizituar burrin në punë, kështu e pret ai

18:51 | 07 Maj 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka shkuar për ta vizituar burrin në punë.

Ai duket se është i zënë me punë dhe nuk po ka kohë të merret me të./ORAinfo/

Komento: