Neca vishet me shumë stil, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca vishet me shumë stil, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje

20:02 | 30 Maj 2019

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me motrën e saj Uratën, e cila është një super-femër./ORAinfo/

Komento: