Nëna e Leartes kthehet në shtëpi, këtë dhuratë të mbuluar në ar ia blen Matinit

19:20 | 18 Dhjetor 2018

Nëna e Learta Jakupit, pak ditë pas ditëlindjes së vajzës ka menduar edhe për nipin e saj, Matinin.

Ajo meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot ka postuar fotografi të dhuratës që ia ka bërë Matinit e që është një cucëll me emrin e tij dhe me një zingjir në ngjyrë ari, shkruan ORAinfo.

E me këtë na bën të kuptojmë se Matini është shumë me fat pasi ka dy gjyshe shumë të kujdesshme ndaj tij./Orainfo/

Komento: