Nëna me e bukur shqiptare po shkëlqen në këtë veshje me stil

18:40 | 27 Shtator 2023

Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Se fundmi modelja ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me shumë stil.

E kombinuar bukur në veshje, Adrola po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Komento: