Nera sapo ka dalë nga frizerka, duket si “nuse” e re

16:47 | 10 Dhjetor 2018

Nera Fejzullahu, është gruaja e këngëtarit të njohur , Sabri Fejzullahut . Ajo dallohet për stilin e saj të veçantë e përkundër moshës, ajo është në top formë përcjell ORAinfo.

Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe çdo gjë përreth saj ajo e bënë publike.

Ani pse ka kohë që është bërë gjyshe, ajo kujdeset shumë për pamjen e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto kur duket se ka dalë nga frizerka. Ajo duket si një vajzë e re./ORAinfo/

Komento: