‘Nihani’ shtatzënë? Flasin mediat turke – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Nihani’ shtatzënë? Flasin mediat turke

13:02 | 30 Dhjetor 2018

Neslihan Atagul është aktorja turke që me rolet e saj arriti të jetë një ndër më të pëlqyerat jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë/

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur dhe e dashur me rolin e saj të ‘Nihan’ në serialin shumë të njohur turk ‘Kara Sevda’, përcjell ORAinfo

Ajo është martuar para pak vitesh me aktorin Kadir Douglu, e tani mediat turke flasin për një shtatzëni të mundshme të saj.

Ato thonë se kjo është arsyeja që ‘Nihan’ poston vetëm fotografi të fytyrës së rrjetet e saj social./ORAinfo/

Komento: