Një baba si Mozzik, e shikoni vajzën edhe kur është duke fjetur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një baba si Mozzik, e shikoni vajzën edhe kur është duke fjetur

09:12 | 02 Janar 2019

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Mjaftë aktiv është edhe Mozziku, me postime të shumta.

Sot, ai ka publikuar një foto të vajzën, teksa ajo po flinte./ORAinfo/

Komento: