Një burrë Labi, ja si e uron bashkëshorten për ditëlindje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë Labi, ja si e uron bashkëshorten për ditëlindje

10:38 | 13 Prill 2019

Labinot Gashi, përveç me profesionin e saj si moderator, po komentohet shumë edhe për jetën private.

Prezantuesi, Labinot Gashi ka uruar bashkëshorten për ditëlindje.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram Labi zgjedh këto fjalë për ta uruar bashkëshorten për ditëlindje, shkruan lajmi net.

“Per gruan e jetes sime: uroj ta dish se sa jam i lumtur qe jemi bashk, dhe bashk krijuam familjen tone. Jeta ka mjaft dite te bukura dhe jo shume te mira, ne kemi zgjedhur qe me dashurine e zemrave tona ti kalojm bashk tgjitha momentet e jetes, dhe ky bashkim me ben mua burr te mire per nje grua kaq te mire sa ti je. Urime mami i Rroas. Te dua HBD “, ka shkruar ai.

Ndryshe, Labi dhe Qëndresa janë të martuar që disa vite dhe kanë një vajzë Rroa.

Komento: