Një femër aspak tërheqëse, kjo është e dashura e Emirit

14:35 | 09 Janar 2019

Kaan Urgancioglu është një nga aktorët më të përfolur në Turqi, jo vetëm përsa i përket jetës së tij profesional si aktor të shumë seriale të njohura, por edhe për shkak të asaj private.

Gjithmonë i rezervuar për të folur rreth kësaj teme, aktori turk nuk u ka bërë aspak të lehtë mediave turke të zbulojnë më shumë për të.

Në 2012 ai shoqërohej me Derin Mermerci dhe Azra Akin.

Në 2013 dilte me Berrak Tüzünataç. Që prej këtyre lidhjeve të deklaruara të tij nuk është ditur më asgjë për të. Shtypi shkruante se ai vazhdonte të ishte single ose me siguri dinte shumë mirë ta mbante të fshehur këtë informacion.

Të paktën deri pak para disa ditësh. Ai është fotografuar me të dashurën e tij, aktoren Zeynep Oymak duke pirë kafe dhe nuk mund të mos vihet re buqeta e luleve midis tyre.

Komento: