Një gjest i pahijshëm i gruas së Milotit, mund të jetë shkaktare e përhapjes së koronavirusit në Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një gjest i pahijshëm i gruas së Milotit, mund të jetë shkaktare e përhapjes së koronavirusit në Kosovë

21:50 | 12 Korrik 2020

Futbollisti kosovar, Milot Rashica dhe gruaja e tij, Belkizi para një muaji janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emriv Tian, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ata kanë ardhur në Kosovë.

Sot, Belkizi ka organizuar një festë për lindjen e djalit.

E kjo po shihet si gjest i pahijshëm, pasi mund të jetë shkak për përhapjen e koronavirusit pasi në atë aheng shihen plot të ftuara./ORAinfo/

Komento: