Një mami e kujdesshme si Egzona, kaq me stil i ka veshur sot binjakët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një mami e kujdesshme si Egzona, kaq me stil i ka veshur sot binjakët

12:55 | 14 Shkurt 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të binjakëve të saj, të cilët shihet se i ka veshur shumë bukur.

Egzona është një nënë shumë e kujdesshme./ORAinfo/

Komento: