Një nënë e kujdesshme si Kaltrina, kaq bukur e ka veshur vajzën e madhe sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një nënë e kujdesshme si Kaltrina, kaq bukur e ka veshur vajzën e madhe sot

10:49 | 16 Prill 2019

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

Ditë më parë ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të ftuar.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të madhe, të cilën e ka veshur shumë bukur.

Rana është me të vërtetë një fëmijë shumë simpatik./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!