Një nënë si Tuna, këtë ‘shoqe’ ia sjell në shtëpi, Tianit

23:47 | 19 Dhjetor 2018

Tuna po vazhdon të jëtë një ndër këngëtaret më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ajo tani po kalon në ditët e saj më të mira si nënë e re dhe krahas kësaj po vazhdon të jetë shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të shumta, përcjell ORAinfo.

Por asgjë nuk po e ndalon atë që të jetë shumë e përkushtuar në djalin e saj, Tianin.

E sot, ajo ka postuar një fotografi të një mace të vogël e që si duket ia ka blerë djalit të saj të vogël./ORAinfo/

Komento: