Një nuse e re si Rona Nishliu, ndryshon krejtësisht stilin e saj pas martesës

22:27 | 11 Dhjetor 2018

Rona Nishliu është këngëtarja nga Mitrovica e që publiku shqiptar e njohu me zërin e sidomos stilin e saj të veçantë.

Edhe pse ajo është më pak aktive tani në skenën muzikore shqiptare, publiku nuk e harron asnjëherë dhe gjithmonë i kujton hitet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse rri larg nga skena, në rrjete sociale është shumë aktive, dhe së fundmi martesa e saj e papritur bëri bujë në media.

E sot ajo ka postuar një fotografi në profiling e saj në Instagram, e veshur në të kuqe ajo duket aq bukur dhe ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Komento: