Një nuse kaq e zonja si Egzona, ja çka i ka përgatitur Albatritit për iftar

20:12 | 06 Maj 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një prej çitet më të dashura dhe më të përfolura nga publiku.

Ata të dy janë të marutar dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy ndonëse janë të zënë me profesione, janë edhe shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, në ditën e parë të Ramazanit, Albatriti ka publikuar një foto ku shihet iftari që ia ka përgatitur Egzona./ORAinfo/

Komento: