Një nuse plot stil dhe elegante si Gresa, iu lë ‘gojëhapur’ me pamjen sot

16:21 | 05 Maj 2019

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura.

Gresa Behluli po bën bujë të madhe sidomos në këtë kohë pas kanagjegjit dhe dasmës madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk po mungon me postime të ndryshme edhe pas martesës.

Dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në komplete të verdha dhe me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: