Një viktimë dhe tre raste të reja me koronavirus brenda 24 orësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një viktimë dhe tre raste të reja me koronavirus brenda 24 orësh

15:14 | 05 Dhjetor 2021

Vendi ynë po vazhdon të ballafaqohet me koronavirus.

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19, raporton Gazeta Express.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe katër raste të reja të infektuara me këtë virus. Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Gjatë kësaj kohe janë shëruar 4 persona nga COVID-19.

Komento: