Njihuni me gruan e Yllit të grupit ‘Aurora’, ajo është një bukuroshe e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Njihuni me gruan e Yllit të grupit ‘Aurora’, ajo është një bukuroshe e vërtetë

17:18 | 12 Shkurt 2019

Ylli Valla u bë i njohur si pjestarë i grupit muzikor ‘Aurora’.

Ky grup ka një kohë të gjatë që nuk ka realizuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, për publikun anëtarët e këtij grupi vazhdojnë të mbetën shumë të dashur.

Ylli është djali me flokët kaqurrela, i cili mbeti gjatë në kujtesën e publikut.

Ai ka një grua shumë të bukur, e cila nuk është e njohur për publikun.

Përmes fotografive që iu sjellim më poshtë, mund të njiheni me gruan bukuroshe të tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!