Njihuni me kunatat dhe kunatin e Teutës, a i kanë ngjarë ata Adonisit?

08:44 | 10 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E mjaftë aktiv është edhe burri i saj, Adonisi.

Sot ai ka publikuar një foto të para disa viteve, ku shihet bashkë me motrat dhe vëllaun e tij.

Duket se të gjithë ngjajnë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Komento: