Njomza fillon me rregullimin e maturanteve, kjo është maturantja që ajo e bëri si ‘kukull’

21:58 | 06 Maj 2019

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar punën që ka bërë me një vajzë, e cila duket se është maturante.

Vajza në fjalë po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: