Nora doli mbrëmë, nuk do ta besoni si ishte e veshur dhe e rregulluar

08:45 | 21 Janar 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet bukur, si me grimin, flokët, ashtu edhe me veshjen./ORAinfo/

Komento: