Nora e grimos Renen, ja në çfarë gjendje ka përfunduar ajo

13:46 | 22 Dhjetor 2018

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi tani po i shijon suksesin e këmgës së saj të fundit, këngë kjo e cila mirëprit shumë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, duket se Nora ka marr pushim dhe këto ditë po I kalon me familjen e saj e në çanti me vajzën e saj, Renenë, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot, ajo ka postuar një video ku shihet vajza e sa Rene e veshur dhe e lyer me xixa, por ajo çka tërheq vëmendjen është poza që e merr ajo kur Nora e fotografon. /ORAinfo/

Komento: