Nora e grimos vajzën e saj dhe e vesh me fustan të gjatë, ja si pozon ajo

18:04 | 22 Dhjetor 2018

Nora Istrefi tani po i shijon suksesin e këmgës së saj të fundit, këngë kjo e cila mirëprit shumë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, duket se Nora ka marr pushim dhe këto ditë po I kalon me familjen e saj e në çanti me vajzën e saj, Renenë, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet vajza e saj e grimosur dhe po duket si një princeshë./ORAinfo/

Komento: