Nora lë burrin e vajzën në Prishtinë, ky person po e shoqëron

15:06 | 30 Dhjetor 2018

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina, e që me elegancën dhe zërin e saj e bëri për vete publikun shqiptar që me paraqitjen e parë.

Ajo përherë sjell hite të padiskutuara dhe këngë që mbesin shumë gjatë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shfaqet me veshjen më të bukur të dimrit rrugëve të Frankfurtit.

E duket se atë po e shoqëron edhe DJ D Red, por që nuk e dimë ende nëse Nora do të qëndrojë larg familjes në natën e Vitit të Ri./ORAinfo/

Komento: