Nora me këtë grim do ta ‘shashtris’ Robertin dhe vajzen e saj

17:54 | 18 Dhjetor 2018

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Jo vetëm për kënëgt e saj, por ajo është e njohur edhe për paraqitjen, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e grimosur shumë rëndë.

Me flokët shishka dhe me grimin e tepruar, Nora do ta ‘shashtris’ burrin dhe vajzën e saj. /ORAinfo/

Komento: