Nora nuk mban inati me Robertin, e publikon në këtë gjendje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora nuk mban inati me Robertin, e publikon në këtë gjendje!

18:17 | 17 Qershor 2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ka qenë vajza e tyre, Renee qe i ka bërë bashkë Norën dhe Robertin.

Ka qenë Nora ajo e cila e ka publikuar një foto të Robertit i cili e mban në qafë vajzën e tyre në
ceremoninë e përfundimit të parashkollorëve.

Duket se Nora dhe Roberti vazhdojnë t’i mbajnë raportet e mira mes vete. /ORAinfo/

Komento: