Nora po duket si zonjë, shfaqet me veshje serioze në

18:04 | 27 Shtator 2023

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me shumë shije.

E veshur me komplete të bukura dhe e rregulluar me stil, Nora po duket zonjë e rëndë në këtë pamje. /ORAinfo/

Komento: