Nora prezanton veshjen më të bukur të dimrit, në këtë vend po e pret Vitin e Ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora prezanton veshjen më të bukur të dimrit, në këtë vend po e pret Vitin e Ri

14:08 | 30 Dhjetor 2018

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina, e që me elegancën dhe zërin e saj e bëri për vete publikun shqiptar që me paraqitjen e parë.

Ajo përherë sjell hite të padiskutuara dhe këngë që mbesin shumë gjatë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo

Nora në këto kohë po e shijon suksesin e këngës së fundit.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me veshjen më të bukur të dimrit rrugëve të Frankfurtit./ORAinfo/

Komento: