Nora publikon këngën e re, Roberti me reagimin që s’e prisnit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora publikon këngën e re, Roberti me reagimin që s’e prisnit

17:44 | 20 Dhjetor 2019

Gjiko dhe Nora Istrefi sapo publikuan projektin e tyre të ri “Anna”.

Kjo këngë është bashkëpunimi i dytë i dyshes pas këngës së parë “gabimet”, përcjell ORAinfo.

“Anna” u paralajmërua disa ditë me radhë për fansat.

Duket se ky projekt do të jetë një hit i ri i këngëtarëve.

E kjo këngë duket se i ka pëlqyer shumë ish-burrit të Norës, Robertit.

Ai nuk ka hezituar ta shpërndajë “Annën” në Instastory./ORAinfo/

Komento: