Nora shfaqet zonjë e rëndë në këtë veshje serioze, gati po i shpërthen gjoksi!

14:02 | 19 Shtator 2023

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me komplete të ngushta dhe serioze.

Në këtë veshje, ajo qe bie në sy është gjoksi i saj gjigant qe gati po i shpërthen.

Nora po duket një zonjë e rëndë dhe seksi në këto komplete me stil. /ORAinfo/

Komento: