Nora vishet me ‘rollkë’ e fund të punuar me dorë, iu mahnit me këtë pamje

23:13 | 28 Dhjetor 2018

Nora Istrefi tani po i shijon suksesin e këngës së saj të fundit, këngë kjo e cila mirëprit shumë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, Nora vazhdon të jetë shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento: