Nuk e besoni, ja sa vjeçare është sot Ivet

13:38 | 12 Dhjetor 2018

Seriali Kloni gjatë do të mbetet në memorian e shumë adhuruesve të serialeve.

E njëra nga personazhet më tërheqëse në këtë telenovelë ka qenë, Iveti.

Aktorja braziliane, Vera Fischer u bë e njohur te publiku shqiptar pikërisht me rolin e saj, Ivet në serialin që bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

E karakterizuar gjithmonë me elegancën e saj, ajo ka ditur që me talentin dhe sharmin të i bëjë për vete shumë adhururues anë e mbanë botës. Që nga transmetimi i serialit ka kakluar shumë kohë dhe aktorët kanë ndryshuar.

Sot, Iveti është 67 vjeçare dhe ende e ruan elegancën që dikur kishte. Për më shumë shikoni fotot./ORAinfo/

Komento: