Nuk e keni ditur, por ja cili aktor nga seriali është burri i ‘Ferides’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e keni ditur, por ja cili aktor nga seriali është burri i ‘Ferides’

19:57 | 09 Shkurt 2019

Seriali ‘më fal’ është një ndër më të ndjekurit nga publiku shqiptar.

E është ky serial që e bëri të njohur aktoren turke Seyma Korkmaz që luante rolin e ‘Ferides’, përcjell ORAinfo.

Feridja jashtë nga seriali është e martuar dhe vazhdimisht paraqitet në publik me burrin.

Ndonëse nuk e keni ditur, Cyneit Mete është burri i saj, dhe që poashtu luan në të njëjtin serial me të./ORAinfo/

Komento: