Nuk e keni parë asnjëherë më me stil, moderatorja e njohur poston foto me bikini

09:46 | 03 Qershor 2019

Ajo është moderatorja më e pëlqyer nga publiku.

Ka nisur sezona e verës, teksa vikendi po vërshon nga qytetarët të cilët po mësyjnë plazhet.

Edhe prezantuesja shqiptare Arbana Osmani duket se këtë të diele është relaksuar duke marrë rreze dielli.

Ajo ka postuar një fotografi në bikini të bardha, teksa duket mjaftë joshëse dhe me stil.

Ndryshe, Arbana ditë më parë dha lajmin se do të largohet nga shtëpia mediatike Top Channel, ndërsa në fokus të mediave muajve të fundit ajo ka qenë pikërisht për shkak të një lidhje dashurie që dyshohet se ka nisur me regjisorin e emisionit të saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Komento: