Nuk është Ronaldo, Suso zgjedh futbollistin më të mirë te Juve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk është Ronaldo, Suso zgjedh futbollistin më të mirë te Juve

22:11 | 09 Nëntor 2019

Suso ka zgjedhur futbollistin më të mirë te Juve.

Suso foli në një intervistë të gjatë me Sportweek dhe mes temave të tjera, ai u pyet edhe për Juventusin, kundërshtarin tjetër të Milanit në Seria A,përcjell ORAinfo.

“Kush do të shkëputesha nga skuadra e Juventusit, përveç Ronaldos? Është e vështirë të zgjedhësh në një skuadër të gjerë dhe me shumë cilësi të lartë. Nëse jam i detyruar, them Pjanic, një mesfushor i plotë dhe ideal për lojën e Sarri”, tha ai./ORAinfo/

Komento: