Nuk ndodh shpesh, motrat Behluli sjellin imazhin me të bukur në krahë me babain e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk ndodh shpesh, motrat Behluli sjellin imazhin me të bukur në krahë me babain e tyre

23:11 | 10 Janar 2022

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja në të shumtën e rasteve publikon foto me nënë e saj, Shyhretën dhe me motrat e saj.

E kësaj radhe, Engji ka publikuar një foto me babain e saj.

Në shoqëri edhe me dy motrat e saj, Engji sjell imazhin me të ëmbël në krahë të babait. /ORAinfo/

Komento: