Nuri i shtatzënisë, Genta Ismajli mahnitë me pamje në imazhin qe sapo publikoi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuri i shtatzënisë, Genta Ismajli mahnitë me pamje në imazhin qe sapo publikoi

22:47 | 20 Janar 2022

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private.

Së fundmi, Genta ishte në qendër të vëmendjes pas disa foto sesioneve përmes të cilave i njoftoj të gjithë që është shtatzëne dhe po pret dy binjakë.

E tani kur të gjithë po e presin që këngëtarja të lindë, Genta ka befasuar të gjithë duke postuar një foto ku shfaqet e rregulluar bukur dhe me shumë stil.

Me këtë pamje ajo ka paralajmëruar këngën e saj e cila do të lansohet sonte. /ORAinfo/

Komento: