Nusën e Albanit e ka marrë malli shumë për nënën, ja si e kujton atë

23:57 | 09 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me familje pranë pemës së Vitit të Ri.

Por, që nga koha kur ka humbur nënën, ajo vazhdimisht tregon mallin që ka për të.

E edhe sonte e ka kujtuar përmes një fotografie./ORAinfo/

Komento: