Nusja e Albanit del në darkë e veshur me shumë stil, kaq bukur po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Albanit del në darkë e veshur me shumë stil, kaq bukur po duket

20:33 | 25 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Fjolla po duket tejet e bukur në këtë foto./ORAinfo/

Komento: