Nusja e Albanit e lodhur, ja ku ka shkuar që të relaksohet

09:29 | 17 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pranë një dritareje dhe ka publikuar vetëm këmbët.

Duket se Fjolla ka ndarë pak kohë për ta relaksuar vetën./ORAinfo/

Komento: