Nusja e Albanit e lodhur nga puna në dyqan, në këtë gjendje ka përfunduar

23:10 | 12 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në një foto në veturë, ku duket se është lodhur paksa nga puna e gjatë në dyqan./ORAinfo/

Komento: