Nusja e Albanit ka dalur me shoqe, pamja e saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Albanit ka dalur me shoqe, pamja e saj mori tërë vëmendjen

20:53 | 20 Dhjetor 2019

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Ajo sonte ka dalur me shoqe dhe si gjithmonë mori vëmendjen me pamjen e bukur./ORAinfo/

Komento: