Nusja e Besnikut publikon foton më të bukur me vajzën, kaq shumë ngjajnë nënë e bijë

12:32 | 24 Dhjetor 2018

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Së fundi, Lolita ka publikuar një imazh me të voglën e saj në rrjetin social “Instagram”.

Përmes këtij imazhi mund të shohim se sa e lumtur është Lolita për lindjes e së vogël .

Nënë e bijë, ngjajnë shumë me njëra-tjetrën./ORAinfo/

Komento: