Nusja e Dautit rregullohet e vesh fustanin më të bukur, po duket si zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Dautit rregullohet e vesh fustanin më të bukur, po duket si zonjë e vërtetë

21:50 | 28 Dhjetor 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur.

Eleganca është ajo që gjithmonë e karakterizon Lolën./ORAinfo/

Komento: