Nusja e Dautit vishet me minifund për Vitin e Ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Dautit vishet me minifund për Vitin e Ri

21:24 | 01 Janar 2019

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një minifund dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: