Nusja e Medës del në borë me minifund, befason me gjestin që bën

22:57 | 21 Dhjetor 2018

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka borë dhe ajo është veshur me minifund.

Mënyra si ka pozuar, duket paksa provokative./ORAinfo/

Komento: