Nusja e Milotit vjen në Kosovë me djalin, shikoni si e presin familja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Milotit vjen në Kosovë me djalin, shikoni si e presin familja

15:14 | 09 Korrik 2020

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

Së fundi, nusja e Milotit tregon se ka ardhë në Kosovë me djalin.

E familja duket se ia ka bërë një surprizë shumë të bukur./ORAinfo./

Komento: